Skip to Main Content

Mūsų įmonė

 • Apie mus

  Šuns vedlio įkvėpta įmonė

  Šiandien „ Hill's Pet Nutrition“ tęsia rūpestingumo tradiciją, kurią 1939 m. pradėjo vienas žymus veterinarijos gydytojas. Mūsų ėdalo produktai „Healthy Advantage™“, „Prescription Diet™“, „Science Diet™“ ir „Ideal Balance™“ – tai pačios aukščiausios kokybės naminių gyvūnų ėdalas. Mes stengiamės, kad žmonių ir jų augintinių gyvenimas visame pasaulyje būtų dar geresnis.

  " Hill's ėdalo produktų serijos buvo pradėtos gaminti 1939 m. Dr. Markas L. Morrisas vyresnysis tikėjo, kad tam tikras augintinių sveikatos problemas galima išspręsti kruopščiai parinkus jiems mitybą. Jo idėjos veterinarijoje tapo pranašiškomis, ir netrukus jis jau galėjo įrodyti savo teoriją."

  " Aklas jaunuolis vardu Morrisas Frankas paprašė dr. M. Morriso pamėginti išgelbėti jo šunį Draugužį, kurio inkstai buvo nesveiki. Dr. M. Morrisas sukūrė ėdalo receptą, kuris tapo pirmuoju gydomojo ėdalo produktų serijos „Hill's Prescription Diet“ produktu ir pirmuoju pasaulyje produktu, skirtu gyvūnų inkstų sveikatai stiprinti. Netrukus po to buvo įsteigta įmonė „Hill's Pet Nutrition“, ir klinikinė veterinarinė mityba atrado savo vietą. Pirmasis gydomasis šunų ėdalas tapo produktu „Hill's Prescription Diet k/d™“, kuris parduodamas iki šiol."

  Vizija

  Padaryti mitybą kertiniu veterinarijos akmeniu.

  Misija

  Padėti praturtinti ir prailginti tą ypatingą ryšį, kuris užsimezga tarp žmonių ir jų augintinių.

  Filosofija

  Esame įsitikinę, kad visi gyvūnai, pradedant mielais augintiniais ir baigiant keturkojais pagalbininkais, turi būti mylimi ir globojami visą savo gyvenimą.

  „Hill‘s™“ įsipareigojimas siekti gyvūnų gerovės

  Mes tikime, kad tinkamas rūpestis augintiniais – tai optimali mityba, veterinarinė priežiūra, kasdienė mankšta ir aplinka, kurioje nestinga meilės. Visi „Hill's Pet Nutrition“ laikomi augintiniai gyvena tokioje aplinkoje. Mitybos technologijoms tobulinti mes naudojame tik neinvazinius, humaniškus tyrimų metodus, taigi mūsų šunys ir katės visame pasaulyje gyvena ilgiau ir yra sveikesni. Mūsų pasiekimai naminių gyvūnų šėrimo srityje neturi lygių visoje ėdalo pramonėje, o savo verslą ir reputaciją sukūrėme visuomet laikydamiesi aukščiausių etikos standartų. DAUGIAU

  Mitybos moksliniai tyrimai ir naujovės

  Hill's™ dirba daugiau negu 150 veterinarijos gydytojų, mitybos srities mokslo daktarų ir mokslininkų, kurie kiekvieną dieną visame pasaulyje kuria naujus produktus ir gerina jau esamus, stengdamiesi padėti jūsų augintiniui gyventi ilgą ir visavertį gyvenimą bei džiaugtis puikia sveikata. Hill‘s mokslininkai kiekvienais metais parašo daugiau negu 50 mokslinių straipsnių ir vadovėlių skyrių, dėsto žymiausiose veterinarinės medicinos mokyklose visame pasaulyje, taigi mes į kiekvieną Hill's ėdalo produktą galime sudėti savo žinias ir patirtį.

   

  Šunims ir katėms skirti mūsų ėdalo produktai kuriami siekiant užtikrinti optimalią maistingumo ir skonio pusiausvyrą. Mes žinome, kad geriausia augintinių mityba ne tik patenkina maistinių medžiagų poreikį, bet ir padeda vengti tokių medžiagų, kaip riebalai ir druska, pertekliaus, nes šios medžiagos po kurio laiko gali tapti kenksmingu.

   

  Ilgalaikės Hill's investicijos į mokymąsi, technologijas ir talentingus mokslininkus padėjo mums sukurti visoje ūkio šakoje pripažintas naujoves, įskaitant didžiausią klinikinės veterinarinės mitybos produktų asortimentą tiek sergantiems, tiek esantiems rizikos grupėje, tiek ir sveikiems augintiniams. Jūsų augintinio gerovė – tai mūsų atlygis.

   

  Topekoje, Kanzaso valstijoje, įsikūręs „Hill's Pet Nutrition Center“ – tai moderniausias veterinarijos centras, kuris atskleidžia mūsų įsipareigojimą gerinti kačių ir šunų sveikatą. Jame dirba ne tik veterinarijos gydytojai bei atsakingos institucijos sertifikuoti mitybos ir vidaus ligų specialistai, bet ir naminiai gyvūnai. Uodeguotieji mūsų kolegos išbando sukurtus produktus – taip mes užtikriname, kad gyvūnams būtų siūlomas maistingiausias ir gardžiausias ėdalas. Atsilygindami mes suteikiame augintiniams viską, ko tik jie gali panorėti, įskaitant švarius ir erdvius būstus, pasivaikščiojimams skirtas vietas, aikštelę pabėgioti ir daugybę tiek dvikojų, tiek keturkojų draugų. Kiekvienu gyvūnu rūpinasi visa juos prižiūrinčių žmonių komanda. Jie užmezga tvirtą ir pasitikėjimu grįstą žmogaus ir gyvūno ryšį, panašų į tą, kuris yra tarp jūsų ir jūsų augintinio. Daugiau sužinokite apie mūsų įsipareigojimą siekti gyvūnų gerovės.

   

  Todėl nuo 1948 m. mūsų produktais jau pasitiki milijonai naminių gyvūnų šeimininkų iš viso pasaulio, o veterinarijos gydytojai rekomenduoja Hill's produktus ir šeria jais savo augintinius daugiau, nei bet kokio kito prekės ženklo ėdalu.

   

  Naujovės ir produktų idėjos – pateikti patentuotas naujoves ir naujų produktų idėjas

   

 • Gilios rūpesčio šaknys

  Atradimo, kuris atspindi mūsų tapatybę, paieška

  1928 m. dr. Markas L. Morrisas vyresnysis Edisone, Naujajame Džersyje, įsteigė Raritano veterinarijos ligoninę. Tuo metu ši ligoninė buvo viena iš dviejų Jungtinėse Amerikos Valstijose veikusių veterinarijos ligoninių smulkiems gyvūnams. Dr. Morrisas tikėjo, kad tinkamai parinkta mityba gali turėti teigiamą poveikį naminių gyvūnų sveikatai. Stengdamasis padėti vienam iš pirmųjų Amerikos šuniui vedliui, kuris sirgo inkstų liga, dr. Morrisas sukūrė pirmąjį ėdalą Prescription Diet. Dabar, praėjus jau ne vienam dešimtmečiui, Hill's Pet Nutrition ir toliau stengiasi užtikrinti, kad augintiniai gyventų kuo ilgiau ir būtų kuo sveikesni. Skaitykite visą Hill's Pet Nutrition istoriją.

  Hill's Pet Nutrition istorija

  Mes tikime, kad tinkamas rūpestis augintiniais – tai optimali mityba, veterinarinė priežiūra, kasdienė mankšta ir aplinka, kurioje nestinga meilės. Visi Hill's Pet Nutrition laikomi augintiniai gyvena tokioje aplinkoje. Mitybos technologijoms tobulinti mes naudojame tik neinvazinius, humaniškus tyrimų metodus, taigi mūsų šunys ir katės visame pasaulyje gyvena ilgiau ir yra sveikesni. Mūsų pasiekimai naminių gyvūnų šėrimo srityje neturi lygių visoje ėdalo pramonėje, o savo verslą ir reputaciją sukūrėme visuomet laikydamiesi aukščiausių etikos standartų.

  1928 m. dr. Markas L. Morrisas vyresnysis Edisone, Naujajame Džersyje, įsteigė Raritano veterinarijos ligoninę. Tuo metu ši ligoninė buvo viena iš dviejų Jungtinėse Amerikos Valstijose veikusių veterinarijos ligoninių smulkiems gyvūnams. 1939 m. dr. Morrisas patikėjo, kad tinkamai parinkta mityba gali turėti teigiamą poveikį naminių gyvūnų sveikatai.

   

  Diena iš dienos mes patvirtiname, kad užtikrinant sveiką augintinių gyvenimą mokslo pažanga ir nuoširdus rūpestis gyvūnais eina koja kojon. Štai kodėl Hill‘s remia tik atsakingą, rūpestingą ir humanišką elgesį su šunimis bei katėmis ir atitinkamai elgiasi. Visi tyrimai, kuriuos vykdo arba remia Hill‘s, – nesvarbu, ar jie vykdomi Hill's Pet Nutrition centre, ar vartotojų namuose, veterinarijos mokyklose arba kur nors kitur – privalo atitikti toliau išdėstytą griežtą Hill‘srūpesčio gyvūnais politiką.

   

  Ketvirtojo dešimtmečio pabaigoje populiarindamas „Seeing Eye™“ šunis vedlius po šalį keliavo aklas jaunuolis Morrisas Frankas su šunimi vedliu Draugužiu. Tačiau Draugužis, vokiečių aviganis, sirgo inkstų nepakankamumu, taigi M. Frankas kreipėsi į dr. Morrisą pagalbos. Dr. Morrisas nusprendė, kad ligą sukėlė netinkama gyvūno mityba, taigi norėdamas padėti Draugužiui ėmė kurti naują ėdalą. Šunų ėdalą dr. Morrisas kūrė virtuvėje drauge su savo žmona Louise Morris. Vėliau Louise ir kitos trys moterys toliau gamino ėdalą Morrisų namų rūsyje ir laikė jį „Ball™“ stiklainiuose. „Raritan Ration B“ buvo šunų ėdalo Hill's™ Prescription Dietk/d pirmtakas, specialiai sukurtas inkstų nepakankamumu sergantiems šunims.

   

  Tirdami, kaip maistinės medžiagos įsisavinamos, paskirstomos, saugomos, naudojamos ir šalinamos iš šuns ar katės organizmo, vadovaujamės tik tais mokslinių tyrimų metodais, kurie veterinarijoje yra lygiaverčiai žmonių mitybos ar klinikiniams tyrimams. Hill‘s neremia ir nevykdo tyrimų, kurie gali sukelti skausmą ar sužeisti šunis arba kates. Ši nuostata pagrįsta įsitikinimu, kad tai, kas kelia skausmą žmonėms, skausminga ir šunims bei katėms. Vėlesniais metais dr. Morriso ir „Hill Packing Company“ partnerystė išsivystė į „Hill's Pet Nutrition“, kuri ir toliau auga, o gydomojo ėdalo produktų serija „Prescription Diet“ vis papildoma naujais ėdalo receptais. 1951 m. dr. Morrisas Topekoje įkūrė mokslinių tyrimų laboratoriją, kurioje buvo ruošiami keturi „Prescription Diet“ šunų ėdalo produktai.

   

  Mes tik tuomet vykdome tyrimus, jeigu turime įtikinamų įrodymų, kad taip galime pagerinti mūsų naminių gyvūnų sveikatą ir gerovę. Šie tyrimai dažnai sukelia proveržį gyvūnų šėrimo srityje ir padeda geriau gyventi milijonams šunų ir kačių. Dr. Morriso sūnus, dr. Morrisas jaunesnysis, per ateinančius kelis dešimtmečius toliau skatino „Hill's Pet Nutrition“ plėtrą. Dr. Morrisas jaunesnysis pastebėjo, kad egzistuoja aukštos ir vienodos kokybės ėdalo, kurį būtų galima naudoti tyrimams, paklausa. Taigi jis sukūrė ir sveikiems augintiniams skirtą ėdalą. Padedant veterinarijos gydytojams ir naminių gyvūnų specialistams, 1968 m. buvo sukurta ėdalo produktų serija „Hill's™ Science Diet™“. Ši produktų serija toliau plečiama ir šiandien jau apima daugiau nei 50 ėdalo rūšių, pritaikytų konkretiems sveikų augintinių gyvenimo etapams ir ypatingiems poreikiams.

   

  Mes nuolat ieškome būdų, kaip sumažinti priklausomybę nuo su gyvūnais atliekamų tyrimų. Nemažai ėdalo tyrimuose dalyvaujančių šunų ir kačių ėdalo produktus bando namuose. Mūsų veterinarai ir mitybos specialistai sugeba sukurti gyvūnų organizmą imituojančius metodus. Pavyzdžiui, mes sukūrėme ir naudojame matematinę formulę, pagrįstą ėdalo sudėtimi, kuri leidžia tiksliai apskaičiuoti kačių šlapimo pH neatliekant bandymų su gyvūnais. 1976 m. „Hill's Pet Nutrition“ įsigijo „Colgate-Palmolive Company“. Šiandien Hill's ėdalo produktų galima įsigyti 86 pasaulio šalyse. 1999 m. įmonės prekybos apyvarta pasiekė 1 mlrd. JAV dolerių ir kiekvienais metais vis didėja. Viso pasaulio veterinarijos gydytojai rekomenduoja Hill's produktus ir šeria jais savo augintinius daugiau, nei bet kokio kito prekės ženklo ėdalu. Šiandien Hill's produktų serijas sudaro daugiau negu 60 skirtingų prekės ženklo „Prescription Diet“ produktų ir daugiau negu 50 „Science Diet“ produktų.

   

  Siekdami įrodyti augintinių šeimininkams, kad mūsų gydomasis ėdalas yra saugus ir veiksmingas, mes remiame tyrimus tik su tam tikromis ligomis ar negalėmis savaime susirgusiais gyvūnais. Mes nedalyvaujame tyrimuose, kurių metu chirurginiais ar kitais būdais sukeliama arba imituojama tam tikra liga. Topekoje, Kanzaso valstijoje, įsikūrusio „Hill's Pet Nutrition Center“ veterinarijos gydytojai bei sertifikuoti veterinarinės mitybos ir vidaus ligų specialistai maistingus ir gardžius ėdalo produktus kuria drauge su augintiniais. Kiekvienu keturkoju rūpinasi visa darbuotojų komanda. Šis rūpestis apima švarius ir erdvius būstus, pasivaikščiojimams skirtas vietas, aikštelę pabėgioti ir daugybę tiek dvikojų, tiek keturkojų draugų. Šiose pasaulinės klasės patalpose taip pat įsikūrusi visiškai įrengta veterinarijos ligoninė, sertifikuota Amerikos veterinarijos ligoninių asociacijos (AAHA). Tai reiškia, kad ligoninė atitinka aukščiausius standartus, šiandien taikomus smulkių gyvūnų veterinarijos ligoninėms.

   

  „Hill's Pet Nutrition“ centras ir bet koks „Hill‘s“ remiamas išorės subjektas privalo laikytis arba viršyti visus atitinkamoje ūkio šakoje taikomus gyvūnų priežiūros norminius dokumentus. Visiems tyrimams, kuriuos atliekame pasitelkę išorės subjektus, paskiriame ir finansuojame „gyvūnų advokatus“, atsakingus už atidžią kiekvieno augintinio priežiūrą, kurios svarbiausi elementai – pakankamas judėjimas ir gyvenimas aplinkoje, kurioje netrūksta bendravimo. Mūsų įsipareigojimas stiprinti ir kuo labiau pratęsti ypatingą ryšį, kuris užsimezga tarp žmonių ir jų augintinių, išlieka ir pereinant į XXI a. Mes plečiame savo produktų serijas tarptautiniu mastu, tobuliname modernius objektus ir kuriame naujas programas, kad jūsų augintinis būtų sveikas ir laimingas.

   

  Hill‘s naudoja tik tų su gyvūnais atliktų tyrimų duomenis, kurie prieinami viešai, t. y. buvo paskelbti anksčiau arba buvo atlikti laikantis šių Pasaulinių gyvūnų gerovės nuostatų.

  „Hill‘s Pet Nutrition“ laiko juosta

  Peržvelkite Hill's istoriją pagal metus!

  1939

  Morrisas Frankas susitiko su dr. Morrisu kviestiniuose pusryčiuose ir paprašė apžiūrėti jo šunį vedlį Draugužį. Dr. Morrisas diagnozavo inkstų nepakankamumą. Gydytojas tikėjo, kad Draugužiui gali padėti jo sukurtas ėdalas, taigi M. Frankui į namus nusiuntė „Raritan Ration B“. Šis ėdalas buvo šunų ėdalo „Prescription Diet™ k/d™“ pirmtakas, specialiai sukurtas inkstų nepakankamumu sergantiems šunims. „Raritan Ration B“ dr. Morrisas pakavo į stiklainius.

  1948

  Dr. Markas Morrisas, bendradarbiaudamas su Burtonu Hillu iš „ Hill Packing Company“, ėdalą „Canine k/d™“, kuris anksčiau buvo vadinamas „Raritan Ration B“, ir „Canine p/d™“, anksčiau vadintą „Raritan Ration C“, pradėjo pakuoti į skardines. Dr. M. Morisas taip pat įsteigė smulkiais gyvūnais besirūpinančią labdaros organizaciją, kuri vėliau buvo pavadinta „Morris Animal Foundation“. Ši organizacija daugiausia dėmesio skiria smulkiems gyvūnams, jų sveikatai ir gerovei.

  1949

  Sukuriamas ėdalas „Prescription Diet™ i/d™“, skirtas virškinimo sutrikimų turintiems šunims. Sukuriamas ėdalas „Prescription Diet™ r/d™“, skirtas nutukusiems šunims.

  1958

  „Hill Packing Company“ atidaro gamyklas Kanzaso, Pietų Karolinos, Pietų Dakotos, Ohajo, Arkanzaso, Masačusetso ir Vašingtono valstijose.

  1960

  Dr. M. Morrisas vyresnysis tampa Amerikos veterinarijos ligoninių asociacijos (AAHA) prezidentu.

  1962

  Miršta Burtonas Hilas, o „Hill's™ Pet Nutrition“ prezidento pareigas pradeda eiti Richardas L. Davisas.

  1964

  Sukuriamas ėdalas „Prescription Diet™ h/d™“, skirtas širdies nepakankamumu ir kitomis širdies ligomis sergantiems augintiniams.

  1965

  Sukuriamas ėdalas „Diet™ d/d™“, skirtas augintiniams, sergantiems su alergija tam tikram ėdalui susijusiomis odos ligomis.

  1966

  Miršta Richardas L. Davisas, o „Hill's™ Pet Nutrition“ prezidento pareigas pradeda eiti Donas F. Hogue.

  1968

  „Hill's™ Pet Nutrition“ ir jos receptus įsigyja „Riviana Foods“, kuri sudaro sutartis su „Mark Morris Associates“ dėl naujų ėdalo receptų kūrimo.

  1968

  Dr. Markas Morrisas jaunesnysis sukuria sveikiems augintiniams skirtą ėdalo produktų seriją „Science Diet™“. Rinkai pateikiamas pirmasis „Science Diet™“ ėdalo produktas „Adult Maintenance“.

  1971

  Sukuriamas ėdalas „Prescription Diet™ c/d™“, skirtas apatinių šlapimo takų ligomis sergančioms katėms.

  1976

  „Riviana Foods“ įsigyja įmonė „Colgate-Palmolive“.

  1977

  Sukuriamas ėdalas „Prescription Diet™ u/d™“, skirtas kalcio oksalato, uratų ir cistino sukeltomis šlapimo takų ligomis sergantiems šunims.

  1979

  Sukuriamas ėdalas „Science Diet™ Senior“, skirtas senų augintinių sveikatai stiprinti.

  1981

  „Hill's™ Pet Nutrition“ prezidentu tampa Bobas Wheeleris. Sukuriamas ėdalas „Prescription Diet™ s/d™“, skirtas gydyti struvitinių akmenų sukeltiems šunų šlapimo takų susirgimams. Šis visiškai naujas produktas iš tikrųjų gali padėti šuns organizmui ištirpinti tam tikrų tipų šlapimo pūslės akmenis.

  1983

  Pasirodo pirmasis vadovėlio „Smulkių gyvūnų klinikinė mityba“, kurio bendraautorius yra dr. M. Morrisas jaunesnysis, leidimas. Šis vadovėlis tapo pamatiniu informacijos apie šunų ir kačių mitybą šaltiniu, ir jį naudoja kolegos veterinarai visame pasaulyje.

  1987

  Sukuriamas ėdalas „Prescription Diet™ w/d™“, skirtas augintiniams, kuriems reikia kontroliuoti svorį, ir sergantiems į skaidulas reaguojančiomis ligomis bei virškinimo sutrikimais.

  1992

  Sukuriamas ėdalas „Prescription Diet™ a/d™“, skirtas pagalbiniam šėrimui ir sveikstantiems gyvūnams.

  1993

  Sulaukęs 92 metų miršta dr. M. Morrisas vyresnysis.

  1994

  Sukuriamas burnos priežiūrai skirtas ėdalas „Prescription Diet™ t/d™“.

  1996

  Sukuriamas šuniukų ėdalo „Science Diet™ Large Breed Growth“ receptas.

  1998

  Sukuriamas ėdalas „Prescription Diet™ n/d™“ – vienintelis nuo vėžio gydomų šunų gyvenimą prailginantis ir jo kokybę gerinantis gydomasis ėdalas. Ši savybė buvo patvirtinta klinikiniais tyrimais.

  1999

  „Hill's™ Pet Nutrition“ apyvarta pasiekia 1 mlrd. JAV dol. Sukuriamas ėdalas „Science Diet™ Hairball Control“.

  2000

  Sukuriamas ėdalas „Prescription Diet™ z/d™“, skirtas ėdalui alergiškiems augintiniams. Sukuriamas ėdalas „Science Diet™ Sensitive Skin“ ir „Sensitive Stomach“.

  2000

  Sukuriamas ėdalas „Prescription Diet™ b/d™“, kurį sudaro išskirtinis antioksidantų mišinys, padedantis kovoti su smegenų senėjimo požymiais ir gerinantis vyresnio amžiaus šunų gebėjimą mokytis.

  2002

  Įkuriama partnerystė „Hill's Science Diet Shelter Nutrition“.

  2003

  Sukuriamas ėdalas „Prescription Diet™ m/d™“, skirtas turinčioms antsvorio arba cukriniu diabetu sergančioms katėms. Pradedama prekiauti „Science Diet™ Advanced Protection™“ – išskirtine serija produktų, kurių sudėtyje yra didžiausias antioksidantų lygis. Šiam ėdalui neprilygsta nė vienas šiuo metu ėdalo rinkoje siūlomas produktas.

  2005

  Sukuriamas ėdalas „Prescription Diet™ j/d™“, skirtas judrumo problemų turintiems šunims. Rinkai pateikiamas ėdalas „Science Diet™ Indoor Cat“.

  2007

  Miršta dr. M. Morrisas jaunesnysis. Sukuriamas ėdalas „Prescription Diet c/d™ Multicare Feline“, skirtas apatinių šlapimo takų ligomis sergančioms katėms.

  Dr. Markas Morrisas vyresnysis

  Dr. Mark Morris Sr.

  1901 m. gimęs dr. M. Morrisas įsteigė įmonę „Hill's Pet Nutrition“. Būdamas vizionieriumi klinikinės mitybos srityje, jis tikėjo, kad tinkama mityba gali labai pasitarnauti siekiant padėti tam tikromis ligomis sergantiems augintiniams. Tuo metu, kai veterinarijos gydytojai daugiausia dirbo su ūkiuose auginamais gyvuliais, dr. M. Morrisas rūpinosi naminiais gyvūnais ir jų šeimininkais. 1928 m. jis Naujajame Džersyje atidarė tokiems gyvūnams skirtą Raritano veterinarijos ligoninę. Tai buvo antra tik smulkiems gyvūnams skirta veterinarijos ligoninė Jungtinėse Amerikos Valstijose.

  Dr. Mark Morris Sr. with dog in the lab

  Dr. M. Morrisas turėjo naujų minčių, kaip gydyti naminių gyvūnų ligas. Dirbdamas drauge su Rutgerso universiteto Biochemijos katedros specialistu dr. Jimu Allison, jis sukūrė smulkių gyvūnų ligų diagnozavimo metodus. Nors jo idėjos buvo naujos ir ne visada palankiai priimamos, dr. Morrisas netrukus pagarsėjo kaip naminių gyvūnų ėdalo ekspertas.

  Prisijungęs prie Topekoje, Kanzaso valstijoje, veikiančios „Hill Packing Company“, kad galėtų pakuoti ėdalą į skardines, dr. M. Morrisas įkūrė smulkiais gyvūnais besirūpinančią labdaros organizaciją. „Morris Animal Foundation“ ir toliau finansuoja smulkių gyvūnų mokslinius tyrimus, laukinės gamtos tyrimus ir skiria stipendijas veterinarijos studentams. Šiandien šis fondas yra didžiausia pasaulyje nepelno organizacija, užsiimanti naminių gyvūnų ir laukinių gyvūnų sveikatos tyrimais, kurios lėšos nuo įkūrimo 1948 m. artėja prie 50 mln. JAV dol.

  Science Diet bags

  Visą savo gyvenimą dr. Morrisas aktyviai veikė smulkių gyvūnų veterinarijos srityje. Jis buvo pirmasis Amerikos veterinarijos ligoninių asociacijos (AAHA) prezidentas ir Amerikos veterinarinės medicinos asociacijos (AVMA) prezidentas. Jis taip pat vadovavo komitetui, kuris siekė nustatyti ėdalo maistingumo standartus. Šios jo pastangos vėliau suformavo pagrindą, kuriuo šiandien remiasi Amerikos pašarų kontrolės pareigūnų asociacija (AAFCO).

  Dr. M. Morrisas mirė 1993 m., sulaukęs 92 metų.

  Dr. Markas Morrisas jaunesnysis

  Dr. Mark Morris Jr.

  Dr. Markas Morrisas jaunesnysis, „Hill's Pet Nutrition“ įkūrėjo dr. Marko Morisso sūnus, tęsė savo tėvo įdirbį naminių gyvūnų mitybos srityje.

  Išaugęs šeimoje, kurioje jo motina savo rankomis gamino tėvo sukurtus „Prescription Diet“ ėdalo produktus, dr. M. Morrisas jaunesnysis nusprendė tęsti darbą, kuriam jo tėvas pašventė visą savo gyvenimą. Dr. Morrisas jaunesnysis pastebėjo, kad egzistuoja aukštos ir vienodos kokybės ėdalo, kurį būtų galima naudoti tyrimams, paklausa. Tuo metu naminių gyvūnų ėdalo gamyba nebuvo kruopščiai reglamentuota, todėl mokslininkams buvo sunku užtikrinti savo darbo vientisumą.

  Science Diet canned formula

  Taigi dr. Morrisas sukūrė ir sveikiems augintiniams skirtą ėdalą. Padedant veterinarijos gydytojams ir naminių gyvūnų specialistams, 1968 m. buvo sukurta ėdalo produktų serija „Hill's Science Diet“. Ši produktų serija toliau plečiama ir šiandien jau apima daugiau negu 60 skirtingų prekės ženklo „Prescription Diet“ produktų ir daugiau negu 50 „Science Diet“ ėdalo produktų rūšių, pritaikytų konkretiems sveikų augintinių gyvenimo etapams ir ypatingiems poreikiams.

  Small Animal Clinic Nutrition books

  Dr. M. Morrisas jaunesnysis taip pat laikomas smulkių gyvūnų sveikatingumo mitybos tėvu, be to, jis stengėsi sukurti ėdalo ruošimo standartus zoologijos sodo gyvūnams. Jis buvo vienas iš Amerikos veterinarinės mitybos kolegijos (ACVN) įkūrėjų ir daugybės publikacijų apie ligų gydymą pasitelkiant mitybą autorius. Taip pat jis visame pasaulyje skaitė paskaitas praktikuojantiems veterinarijos gydytojams, veterinarijos specialybių studentams ir naminių gyvūnų šeimininkams. Dr. M. Morrisas jaunesnysis yra išsamaus vadovėlio "Smulkių gyvūnų klinikinė mityba“ bendraautorius – šis vadovėlis yra vienas daugiausiai pasaulyje naudojamas informacijos šia tema šaltinis.

   

  Dr. Morrisas jaunesnysis mirė 2007 m. sausio 14 d., sulaukęs 72 metų.

 • Gyvūnų Gerovės

  Hill‘s įsipareigojimas siekti gyvūnų gerovės

  Mes tikime, kad tinkamas rūpestis augintiniais – tai optimali mityba, veterinarinė priežiūra, kasdienė mankšta ir aplinka, kurioje nestinga meilės. Visi Hill's Pet Nutrition laikomi augintiniai gyvena tokioje aplinkoje. Mitybos technologijoms tobulinti mes naudojame tik neinvazinius, humaniškus tyrimų metodus, taigi mūsų šunys ir katės visame pasaulyje gyvena ilgiau ir yra sveikesni. Mūsų pasiekimai naminių gyvūnų šėrimo srityje neturi lygių visoje ėdalo pramonėje, o savo verslą ir reputaciją sukūrėme visuomet laikydamiesi aukščiausių etikos standartų.

  Diena iš dienos mes patvirtiname, kad užtikrinant sveiką augintinių gyvenimą mokslo pažanga ir nuoširdus rūpestis gyvūnais eina koja kojon. Štai kodėl Hill‘s remia tik atsakingą, rūpestingą ir humanišką elgesį su šunimis bei katėmis ir atitinkamai elgiasi. Visi tyrimai, kuriuos vykdo arba remia Hill‘s, – nesvarbu, ar jie vykdomi Hill's Pet Nutrition centre, ar vartotojų namuose, veterinarijos mokyklose arba kur nors kitur – privalo atitikti toliau išdėstytą griežtą Hill‘s rūpesčio gyvūnais politiką.

  • Hill‘s“nedalyvauja tyrimuose, kurie kelia pavojų šunų ir kačių sveikatai. Visi Hill‘s remiami tyrimai skirti gyvūnų sveikatai išlaikyti ir gerinti. Mes nevykdome jokių tyrimų su šunimis ir katėmis, dėl kurių reiktų atlikti eutanaziją.
  • Tirdami, kaip maistinės medžiagos įsisavinamos, paskirstomos, saugomos, naudojamos ir šalinamos iš šuns ar katės organizmo, vadovaujamės tik tais mokslinių tyrimų metodais, kurie veterinarijoje yra lygiaverčiai žmonių mitybos ar klinikiniams tyrimams. Hill‘s neremia ir nevykdo tyrimų, kurie gali sukelti skausmą ar sužeisti šunis arba kates. Ši nuostata pagrįsta įsitikinimu, kad tai, kas kelia skausmą žmonėms, skausminga ir šunims bei katėms.
  • Mes tik tuomet vykdome tyrimus, jeigu turime įtikinamų įrodymų, kad taip galime pagerinti mūsų naminių gyvūnų sveikatą ir gerovę. Šie tyrimai dažnai sukelia proveržį gyvūnų šėrimo srityje ir padeda geriau gyventi milijonams šunų ir kačių.
  • Mes nuolat ieškome būdų, kaip sumažinti priklausomybę nuo su gyvūnais atliekamų tyrimų. Nemažai ėdalo tyrimuose dalyvaujančių šunų ir kačių ėdalo produktus bando namuose. Mūsų veterinarai ir mitybos specialistai sugeba sukurti gyvūnų organizmą imituojančius metodus. Pavyzdžiui, mes sukūrėme ir naudojame matematinę formulę, pagrįstą ėdalo sudėtimi, kuri leidžia tiksliai apskaičiuoti kačių šlapimo pH neatliekant bandymų su gyvūnais.
  • Siekdami įrodyti augintinių šeimininkams, kad mūsų gydomasis ėdalas yra saugus ir veiksmingas, mes remiame tyrimus tik su tam tikromis ligomis ar negalėmis savaime susirgusiais gyvūnais. Mes nedalyvaujame tyrimuose, kurių metu chirurginiais ar kitais būdais sukeliama arba imituojama tam tikra liga.
  • Hill's Pet Nutrition centras ir bet koks Hill‘s remiamas išorės subjektas privalo laikytis arba viršyti visus atitinkamoje ūkio šakoje taikomus gyvūnų priežiūros norminius dokumentus. Visiems tyrimams, kuriuos atliekame pasitelkę išorės subjektus, paskiriame ir finansuojame „gyvūnų advokatus“, atsakingus už atidžią kiekvieno augintinio priežiūrą, kurios svarbiausi elementai – pakankamas judėjimas ir gyvenimas aplinkoje, kurioje netrūksta bendravimo.
  • Tyrimų rezultatus skelbiame norėdami skleisti žinias apie sveiką šėrimą ir padėti išvengti bereikalingo tyrimų su šunimis ir katėmis kartojimo.
  • Hill‘s naudoja tik tų su gyvūnais atliktų tyrimų duomenis, kurie prieinami viešai, t. y. buvo paskelbti anksčiau arba buvo atlikti laikantis šių Pasaulinių gyvūnų gerovės nuostatų.
 • Bendruomeniškumas

  Mūsų misija – praturtinti ir prailginti tą ypatingą ryšį, kuris užsimezga tarp žmonių ir jų augintinių, parūpinant gyvūnams geriausią pasaulyje ėdalą. Šis mūsų įsipareigojimas slypi visos mūsų bendruomenės genuose

  Mūsų pačių vykdoma „Hill’s Food Shelter & Love“ programa suteikia mums galimybę įgyvendinti šią misiją ir kasdien pašerti daugiau nei 7 000 benamių gyvūnų. Nuo 2007 m. Hill‘s padėjo rasti namus daugiau nei 200 000 augintinių... ir juos skaičiuoti. Mes didžiuojamės, galėdami dalyvauti šioje programoje, kuri leidžia žmonėms ir gyvūnams atrasti vieniems kitus. Sužinokite daugiau apie šią programą ir kaip jūs galite joje dalyvauti.

 • Pranešimas žiniasklaidai

  „Hill’s“ dalyvavo akcijoje „Einam pasivaikščioti“ su Airijos šunų vedlių akliesiems organizacija „Irish Guide Dogs for the Blind“

  KORKAS, Airija (2015 m. gegužės 27 d.) – „Hill's Pet Nutrition“ su džiaugsmu praneša apie naują partnerystę su Airijos šunų vedlių akliesiems labdaros organizacija „Irish Guide Dogs for the Blind“. „Hill's Pet Nutrition“ šiai organizacijai tiekia kokybišką ėdalą ir jau rinko lėšų keliuose smagiuose renginiuose, skirtuose šunis vedžiojantiems šeimininkams.

  Laiminga veterinarijos slaugytoja iš Henley parvairavo savo laimėjimą

  Tą dieną prie Henley-on-Thames įsikūrusio Veterinarijos centro buriavosi susijaudinę darbuotojai, klientai ir pacientai – jie stebėjo laimingą veterinarijos slaugytoją Lisą Reading, atvažiavusią visiškai nauju automobiliu „Fiat 500“.

  Veterinarai raginami dalyvauti Majamyje organizuojamame nemokamame nuolatinio profesinio tobulėjimo renginyje!

  Šis svarbus tarptautinis nuolatiniam profesiniam tobulėjimui skirtas renginys, organizuojamas Majamyje, tapo prieinamas veterinarijos gydytojams ir slaugytojams iš Jungtinės Karalystės ir Airijos.

  „NI Vet Nurse Awards“ atskleidė veterinarinės slaugos kokybę Šiaurės Airijoje

  Prie Minesotos universiteto veikiantis Minesotos urolitų centras gavo 750 000 urolitą – struvitinį kalcio fosfato karbonato akmenį, išimtą iš Glen Burnie gyvenančios Pomeranijos špicų veislės kalytės. Akmenį pristatė dr. Lisa Jones ir kolegos iš Southgate veterinarijos ligoninės.