Skip to Main Content

Mano ištekliai

Veterinarijos gydytojas

Vienoje vietoje rasite viską, ko jums reikia. Leiskite Hill's Vet atverti jums vartus į visus internetinius Hill's išteklius. Naudokitės Hill's produktų vadovu, valdykite savo pateiktus urolitų pareiškimus arba naudodamiesi internetinėmis programomis sukurkite patogias rekomendacijas klientui. Mūsų mokymo centre rasite daugybę mokomųjų išteklių, o Vet Nutrition Academy (Veterinarinės mitybos akademijoje) galėsite pasitikrinti žinias.

 

SUSIKURKITE PASKYRĄ

 

Jau turite paskyrą? Prisijunkite čia.

Veterinarijos slaugytojas

Vienoje vietoje rasite viską, ko jums reikia. Leiskite Hill's Vet atverti jums vartus į visus internetinius Hill's išteklius. Naudokitės Hill's produktų vadovu, valdykite savo pateiktus urolitų pareiškimus arba sukurkite rekomendacijas klientui naudodamiesi internetine programa Quick Reco. Mūsų mokymo centre rasite daugybę mokomųjų išteklių, o Veterinarinės mitybos akademijoje galėsite pasitikrinti žinias.

 

SUSIKURKITE PASKYRĄ

 

Jau turite paskyrą? Prisijunkite čia.

Studentas

Registruokitės ir gausinkite žinias apie gyvūnų mitybą Hill's mokymo centre ir Veterinarinės mitybos akademijoje. Taip pat galėsite naudotis tokiomis pagalbinėmis priemonėmis kaip internetinis produktų vadovas ir priemonė rekomendacijoms kurti. Visi veterinarinės mitybos ištekliai pasiekiami vos vienu spustelėjimu... Prisijunkite!

 

SUSIKURKITE PASKYRĄ

 

Jau turite paskyrą? Prisijunkite čia.