Skip to Main Content
Katė siekia ėdalo dubenėlio

Vet Essentials

nauja išvaizda, toks pat gardus skonis

„Vet Essentials Multi-Benefit“ pašaras dabar siūlomas naujais pavadinimais ir lengvai atpažįstamoje pakuotėje, tačiau išlieka toks pat gardus, kuriam augintiniai negali atsispirti.

Visi „Vet Essentials“ pašaro produktai dėl pažangios sudėties padeda patenkinti jūsų pacientų mitybos poreikius ir aktyviai stiprina keturkojų sveikatą ateityje – kad pro jūsų klinikos duris įžengtų tik laimingi šeimininkai ir jų augintiniai. Mūsų išskirtinis, mokslo žiniomis pagrįstas pašaras, kurio galite įsigyti tik iš veterinarų, stiprina jūsų pacientų sveikatą kiekvieną dieną.

„Vet Essentials“ šunų ir kačių ėdalo maišeliai

Ryškios spalvos, atitinkančios skirtingas pašaro maistines ypatybes, taip pat atnaujintos modernios pakuotės leidžia lengvai parinkti pacientui tinkamiausius produktus.

Trys maišeliai, susiliejantys į vieną

Sujungėme produktus, norėdami pasiūlyti mažesnį asortimentą, kad produktai geriau atitiktų augintinių ir jų šeimininkų poreikius, o jums būtų paprasčiau pateikti rekomendacijas.

„Vet Essentials“ maišelio vaizdas iš arti

Nauji pavadinimai, pabrėžiantys mūsų unikalias moksliniais tyrimais pagrįstas technologijas, leidžia dar lengviau atpažinti produktus ir paaiškina, kuriuose maisto produktuose pritaikytos minėtos technologijos, padedančios patenkinti unikalius jūsų pacientų sveikatos poreikius.

Peržiūrėkite šias piktogramas ir tiksliai sužinokite, kaip pasikeitė jūsų pacientų pašaras

Mėlyna maišelio piktograma su varnele

Nauja išvaizda

Mėlyna ėdalo granulių piktograma

Naujas granulių dydis

Mėlyna ėdalo dubenėlio piktograma su širdelėmis

Geresnis skonis

Suraskite savo paciento pašarą ir pažiūrėkite, kas pasikeitė

Pasirinkite šunį arba katę, tada įveskite produkto pavadinimą, EAN arba SKU kodą. Jei nežinote, kur šiuos kodus rasti, peržiūrėkite šį vadovą.